ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΠΤΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ:Μ.Γ.Σ. ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΟΛ.Α.ΔΡΑΜΑΣ 24-22

Το παχνίδι με την ΟΛ.Α. ΔΡΑΜΑΣ τελείωσε με νικητή τον Πανσερραικοό μας. Θερμά συγχαρητήρια στα Λιοντάρια μας αλλά και στην ομάδα της Δράμας που έκανε ένα απο τα καλύτερα παιχνίδια της. Τους δύο βαθμούς της νίκης τους άρπαξαν οι αθλητές μας ουσιαστικά τα τελευταία 3 λεπτά του αγώνα. Μέχρι εκείνη τη στιγμή το σκορ ηταν ισόπαλο. Μάλιστα η ΟΛ.Α. Δράμας έκλεισε το ημίχρονο με 3 γκολ επάνω (9-12).

Επόμενο παιχνίδι των Λιονταριών μας την Κυριακή 12.3.17 στην Κομοτηνή, εναντίον του Δημοκρίτειου Κομοτηνής στις 16:00. Την ίδια ημερομηνία αγωνίζεται και το παιδικό του Πανσερραικού μας εναντίον της Δράμας 86 στο ΔΑΚ κοιλάδας στις 19:00. Καλή επιτυχία σε όλα τα τμήματα μας.