ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΟ ΘΕΑΤΕΣ…ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΤΗΣ 28-29

Πάλεψαν μέχρι το τελευταίο λεπτό τα Λιοντάρια μας αλλά και πάλι η διαφορά του 1 γκολ γράφτηκε στον ηλεκτρονικό πίνακα με τελικό σκορ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΤΗΣ 28-29. Έγινε ένα πολύ δυνατό παιχνίδι με τους αθλητές μας, βάση των συγκεκριμένων οδηγιών του προπονητής τους, είχαν πολλές ευκαιρίες να περάσουν μπροστά και με 2-3 γκολ αλλά ενώ έβγαιναν τετ-α-τετ με τον τερματοφύλακα της Κομοτηνής (που πρέπει εδώ να του δώσουμε θερμά συγχαρητήρια) δεν έβαζαν την μπάλα στα δίχτυα με αποτέλεσμα να το εκμεταλλεύεται αυτό ο αντίπαλος.  Πολλά μπράβο φυσικά σε όλη την ομάδα του Δημοκρίτειου που «πολέμησαν» μέχρι το τελευταίο λεπτό και πήραν τους 2 βαθμούς της νίκης μένοντας ζωντανοί στην διεκδίκηση της ανόδου στην Α2 κατηγορία.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο κόσμο μας που βρέθηκε στο Κλειστό της Κοιλάδας και με όλη του την δύναμη προσπάθησε να ενισχύσει τους παίχτες μας.

Καλή συνέχεια σε όλους.

Επόμενο παιχνίδι για τα Λιοντάρια μας την Τετάρτη 15/2/2017 με ΟΛ.Α.ΔΡΑΜΑΣ και πάλι στο Κλειστό μας στις 19:30. ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ.