![](https://www.mgspanserraikos.gr/wp-content/uploads/2023/06/7F8A6815-F7D2-44B5-A5A0-7801B01469D1-scaled.jpeg)
Ακαδημία μπάσκετ: Το photostory της επίσκεψης του Παναγιώτη Γιαννάκη!
Μεγάλη επιτυχία είχε η επίσκεψη του Παναγιωτή Γιαννάκη στις Ακαδημίες της ομάδας μας, με τα παιδιά και τους γονείς να απολαμβάνουν τον «Δράκο» του Ελληνικού μπάσκετ!
Μεγάλη επιτυχία είχε η επίσκεψη του Παναγιωτή Γιαννάκη στις Ακαδημίες της ομάδας μας, με τα παιδιά και τους γονείς να απολαμβάνουν τον «Δράκο» του Ελληνικού μπάσκετ!