![](https://www.mgspanserraikos.gr/wp-content/uploads/2020/06/Presentation-team-PANSERRAIKOS-FC-2020-2021-ΤΣΙΜΙΚΑΣ.jpg)
Ανανέωσε και ο Στέργιος Τσιμίκας στα «Λιοντάρια»!
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ | Ποδοσφαιρικό τμήμα ΜΓΣ Πανσερραϊκός
Η Διοίκηση του ποδοσφαιρικού τμήματος ΜΓΣ Πανσερραϊκός, ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της, με τον ποδοσφαιριστή Στέργιο Τσιμίκα. Ο ταλαντούχος μέσος, με την σημαντική προσφορά, προερχόμενος από τα σπλάχνα του συλλόγου, συνεχίζει «ΜΑΖΙ» μας για να βρεθεί η ομάδα πιο κοντά στην Superleague!