![](https://www.mgspanserraikos.gr/wp-content/uploads/2022/10/E2CC1B5A-80CB-4520-A2F3-CDDB1CBFA5B7.jpeg)
Βόλεϊ Γυναικών: Φιλικό ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΓΣ Δράμας
Ανεπίσημο φιλικό μεταξύ των δύο γυναικείων ομάδων ΜΓΣ Πανσερραϊκός και ΓΣ Δράμας δόθηκε το μεσημέρι της Κυριακής 16/10/2022 στο Κλειστό Γυμναστήριο “Γιάννης Τσιντσάρης” της Κοιλάδας των Αγίων Αναργύρων.
![](https://www.anexartitos.gr/wp-content/uploads/2022/10/%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%A0%CE%B1%CE%BD%CF%83%CE%B5%CF%81%CF%81%CE%B1%CF%8A%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%93%CE%A3-%CE%94%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%B1%CF%82-0781.jpg)
Οι δύο προπονητές των ομάδων είχαν την ευκαιρία να δοκιμάσουν διάφορα σχήματα εν όψει της προετοιμασίας για το πρωτάθλημα της Ε.Σ.ΠΕ. Θράκης – Αν. Μακεδονίας.
![](https://www.anexartitos.gr/wp-content/uploads/2022/10/%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%A0%CE%B1%CE%BD%CF%83%CE%B5%CF%81%CF%81%CE%B1%CF%8A%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%93%CE%A3-%CE%94%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%B1%CF%82-0812.jpg)
Στον όμιλο συμμετέχουν οι ομάδες ΜΓΣ Πανσερραϊκός, Αρτεμις, ΓΣ Δράμας, ΓΑΙΑ Δράμας, Αμυγδαλεώνας και Καβάλα, ενω το πρωτάθλημα αναμένεται να ξεκινήσει το Νοέμβριο (δεν έχουν οριστεί ακόμη ημερομηνίες).