![](https://www.mgspanserraikos.gr/wp-content/uploads/2022/03/Wallpaper-Ανακοινώσεις-MGS-AMEA-e1646470750498.jpg)
ΜΓΣ Πανσερραϊκός-ΑμεΑ: Ευχαριστίες προς τον Αντιπεριφερειάρχη Σερρών για την πολύτιμη στήριξη του!
Ο ΜΓΣ Πανσερραϊκός-ΑμεΑ, ευχαριστεί θερμά τον Αντιπεριφερειάρχη Σερρών κ. Παναγιώτη Σπυρόπουλο, για την προσφορά ενός αμαξιδίου, προς το αντίστοιχο τμήμα μπάσκετ, με αμαξίδιο του συλλόγου μας.
Η αγάπη του κ. Σπυρόπουλου για τον αθλητισμό και η πολύτιμη στήριξη που προσφέρει στις ομάδες μας, αποτελεί παράδειγμα, κοινωνικής αλληλεγγύης, προς όλους τους φορείς, σε μια δύσκολη εποχή μακράς οικονομικής κρίσης.