![](https://www.mgspanserraikos.gr/wp-content/uploads/2022/09/B93F5D0C-90B3-4E8D-8D8C-5C461AE27A02.jpeg)
Μπάσκετ Γυναικών: Κόντρα στους Πάνθηρες για το Κύπελλο Ελλάδας(Καβάλα-18/9-12:30)
Έτοιμες, για την εποχή, είναι οι “λιονταρίνες” που θα φιλοξενηθούν το μεσημέρι της Κυριακής, από τους Πάνθηρες Καβάλας, για την Α’ Φάση του Κυπέλλου Ελλάδας. Ο Πανσερραϊκός χτίζει μια νέα ομάδα και χρειάζεται χρόνο. Η επιθυμία όμως για την πρόκριση είναι μεγάλη.
Ο Πασχάλης Ρούλης υπολογίζει κανονικά την Σέρβα, Σπάιτς η οποία έχει κάνει λίγες προπονήσεις με τις “κόκκινες” όχι όμως και στην Μαρία Χωλοπούλου, ενώ και η κατάσταση της Γκέγκα δεν είναι ξεκάθαρη λίγο πριν το τζάμπολ.
Στην Καβάλα για να αντιμετωπίσουν τους Πάνθηρες (18/9, 12:30) οι γυναίκες του Πανσερραϊκού για το Κύπελλο Ελλάδος !