![](https://www.mgspanserraikos.gr/wp-content/uploads/2023/06/10A613B1-7836-4BC2-835F-6132FA3B5172.jpeg)
Μπάσκετ Γυναικών: Τεχνικός Διευθυντής ο Χρήστος Γκαβανόζης
Η γυναικεία ομάδα μπασκετ του Πανσερραϊκού ανακοινώνει μια σημαντική προσθήκη, στο διοικητικό δυναμικό της.
Ο λόγος για τον φυσικοθεραπευτή Γκαβανόζη Ε. Χρήστο, επί πολλά χρόνια πρόεδρο στην ομάδα του Ορφέα Νέου Σκοπού ο οποίος αναλαμβάνει τον ρόλο του τεχνικού διευθυντή με στόχο την περαιτέρω οργάνωση και αναβάθμιση του γυναικείου τμήματος.