![](https://www.mgspanserraikos.gr/wp-content/uploads/2022/10/309440617_538409741617897_8164194044359530237_n.jpg)
Ποδηλασία-Τρίαθλο: Ο Γιώργος Κυριαζής συμμετείχε στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δρόμου Αντοχής
Οι μαστερς του Πανσερραϊκού είναι unstoppable! Ο Γεώργιος Κυριαζής αγωνίστηκε στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα δρόμου αντοχής που διεξήχθη στα Μέθανα Τροιζηνίας το διήμερο 24-25 Σεπτεμβρίου.
![](https://www.mgspanserraikos.gr/wp-content/uploads/2022/10/309196372_538409751617896_6812064546652946139_n.jpg)
Ο αθλητής μας αγωνίστηκε τόσο στον δρόμο αντοχής, όσο και στην ατομική χρονομέτρηση, δίνοντας δυναμικά το παρόν της ομάδας σε μια διοργάνωση τέτοιας εμβέλειας!