![](https://www.mgspanserraikos.gr/wp-content/uploads/2023/07/347407105_758943366231199_3479729927592257682_n.jpg)
Ποδηλασία: 2η η Δούμα στον Ποδηλατικό γύρο Βισαλτίας!
Οι γυναίκες και οι άνδρες του τμήματος Ποδηλασίας-Τριάθλου του Πανσερραϊκού συμμετείχαν με επιτυχία στον 2ο Ποδηλατικό γύρο Βισαλτίας, με την Ευαγγελία Δούμα να τερματίζει στην 2η θέση της κατηγορίας της.
![](https://www.mgspanserraikos.gr/wp-content/uploads/2023/07/357456941_758943412897861_7875779669052946402_n.jpg)
1. Δούμα Ευαγγελία
2. Νάκου Νικόλαος
3. Κυριαζης Γεώργιος
4. Φιλιππίδης Ιωάννης
5. Χαιτιδης Απόστολος
6. Καραγιαννίδης Αλέξανδρος,
Ο αγώνας διοργανώθηκε από τον Δήμος Βισαλτίας και την ΕΠΣΜΑΘ, με την υποστήριξη του Μαχητής Bike Riders Σερρών . Ήταν μια καταπληκτική διαδρομή και το τμήμα του Πανσερραϊκού επιθυμεί να γίνε θεσμός.
Ευχαριστούμε για την διαρκή στήριξη τους υποστηρικτές μας