![](https://www.mgspanserraikos.gr/wp-content/uploads/2023/03/3767C236-98AB-4184-AED5-75CD06C99802.jpeg)
Μπάσκετ Παιδικό: Πανσερραϊκός-Απόλλων Δράμας(12/3-19:00) Γ´ φάση
Για την Γ´ φάση του παιδικού πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΑΜΑΘ αγωνίζεται την Κυριακή 12/3 στις 19:00 στο κλειστό της Ομόνοιας ο Πανσερραϊκός κόντρα στον Απόλλωνα Δράμας!
Η Γ´ φάση αποτελεί την τελική 8αδα, και η πρόκριση κρίνεται στις δυο νίκες. Η Σερραϊκή ομάδα ξεκινά την προσπάθεια της, την Κυριακή με την ελπίδα να φτάσει μέχρι το τέρμα της διαδρομής!