![](https://www.mgspanserraikos.gr/wp-content/uploads/2023/12/401404007_841647261296309_7381938525943468245_n.jpg)
Μπάσκετ Γυναικών: Δωρεάν πρόσκληση για όλη την οικογένεια στο Πανσερραϊκός STIHL – Παναθλητικός
Η αήττητη ομάδα γυναικών, του Πανσερραϊκού STIHL, στην προσπάθεια της για την άνοδο στην Α1 Εθνική Κατηγορία, σας προσκαλεί, την Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 στις 13:00, στο ΔΑΚ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΝΤΣΑΡΗΣ (ΚΟΙΛΑΔΑ) στον αγώνα, εναντίον της ομάδας του Παναθλητικού.
Με την εκτύπωση, της παρακάτω πρόσκλησης, μπορείτε να εισέλθετε δωρεάν με όλη σας, την οικογένεια.